OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Studium medical qigong » Medical qigong 2016/17

Studium Léčebného qigongu / Medical qigong

 

Studium medical qigongLéčebný qigong (medical qigong) je starodávná forma čínské energetické medicíny. Terapeut pomocí práce s čchi (qi / energií) provádí na klientovi různé techniky stimulující její tok v těle klienta. Tato metoda je velmi jemná, s jemným dotykem či zcela bez kontaktu s tělem pacienta. Díky schopnostem terapeuta stimulovat tok čchi v energetickém poli dochází k uzdravení člověka a k obnovení životní harmonie.

 

Studium Medical Qigong je rozděleno do několika let studia s tím, že každý rok je ucelený celek a lze proto ročníky absolvovat jednotlivě a postupně. V naší škole plánujeme zatím vyučovat ročníky 1 a 2. Naše škola navazuje na osnovy ICMQ Institut of medical qigong v Kalifornii, kde studoval náš lektor.

Tuto dovednost se může naučit každý. Je třeba brát na zřetel, že úspěch je přímo úměrný pravidelnému cvičení technik. Tato metoda vyžaduje určitou pravidelnost a píli ve cvičení a praxi.

pročišťování dráhy plic